Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
OŚWIADCZENIE RODO

                           

 

 

 

 

SZANOWNI PAŃSTWO

Od dnia 25 maja 2018 r. obowiązują przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest: BASMA Basel i Pietrzak Sp. J. z siedzibą we Wrocławiu 53-607 przy ul. Robotnicza 1 B, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej pod numerem KRS 0000005707 NIP 8970023371, zwaną dalej „Administratorem danych”. Z administratorem można kontaktować się za pomocą tradycyjnej poczty bądź drogą elektroniczną pod adresem: info@basma.com.pl.

Niezbędne informacje w zakresie przetwarzania danych osobowych naszych obecnych klientów, jak również potencjalnych klientów dostępne są w zakładce INORMACJE na naszej stronie: https://skretka.pl/pl/i/Wykaz-procedur-obslugi-praw-osob-ktorych-dane-dotycza/26

 

 

 

Pozdrawiamy

Zespół BASMA Basel i Pietrzak sp.j.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl