Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

(AL) FO Patch cord SM SC/APC-SC duplex 9/125 1.0m

Dostępność: Skontaktuj się z nami (71) 361-55-82
Cena: 19,27 zł 19.27
ilość szt.
Zyskujesz 1 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: AL-FO PA SC/-SC SM 1

Opis

Patch cord SC/APC-SC duplex SM 9/125 1.0m

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl