Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

(AL) FO Patchcord SM SC-SC duplex 9/125 3.0m

Dostępność: Skontaktuj się z nami (71) 361-55-82
Cena: 19,74 zł 19.74
ilość szt.
Zyskujesz 1 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: AL-FO PA SC-SC SM 3M

Opis

Patch cord SM SC-SC duplex 9/125 3.0m

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl