Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

(EL) PATCHORD LC-LC MM 50/125 2M

Dostępność: Skontaktuj się z nami (71) 361-55-82
Cena: 41,67 zł 41.67
ilość szt.
Zyskujesz 4 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: EL-PATCH.LC-LC MM 2M

Opis

Patchcordy

Patchcordy to kable światłowodowe z pojedynczym (simplex) lub podwójnym (duplex) włóknem zakończone obustronnie złączami światłowodowymi.
  • przeznaczone do przełączania torów optycznych w przełącznicach lub do przyłączania urządzeń transmisyjnych
  • produkowane są na kablu stacyjnym 1.7, 2.0, 2.4 lub 2.8 mm

Aplikacje:

- systemy dystrybucyjne

- patchcordy i pigtaile

- podłączenia terminalowe

- szkolenia, demonstracje

Cechy:

- elastyczność

- łatwość zakańczania

- dostępność w wielu kolorach

- dostępność wielu typów włókien

Rodzaj włókna: 09-09/125, 50-50/125, 62,5-62,5/125

Typ włókna : SM2, SM5, SM6, OM1, OM2, OM3, OM4, GIG, S7A, S7B, SCC

Strip owalność:

T- ścisła tuba

S- półścisła tuba

E-easy strip

Producent włókna:

C- Corning

D- Draka

P-Prysmian

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl